نقاشی ساختمان ارزان نقاش ساختمان نقاش منصف نقاشی با کیفیت بازدید رایگان

نویسنده : admin
تعداد بازدید : 77

نقاشی ارزان ساختمان، خدمات رنگ و نقاشی ساختمان از کم هزینه ترین خدمات ساختمانی است. به این ترتیب انتخاب اول برای تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی منزل می تواند باشد. کیفیت نقاشی ساختمان ارتباط مستقیم به نقاش ساختمان دارد. نقاش حرفه ای ساختمان توانایی اجرای پروژه های رنگ و نقاشی ساختمان با متریال مختلف را دارد.

ساکنین محلات شمال تا جنوب، شرق تا غرب تهران می توانند برای اجرای پروژه های رنگ و نقاشی ارزان ساختمان از مشاوره رایگان تیم حرفه ای نقاش شکوه استفاده کنند.

نقاشی ارزان ساختمان

نقاشی ارزان ساختمان

مراحل کار

● آماده‌سازی سطوح: برای حصول اطمینان از دوام و چسبندگی خوب رنگ به سطح لازم است سطح مورد رنگ‌آمیزی بدون عیب، خشک، تمیز و عاری از ذرات خارجی باشد.

● نحوه استفاده: قبل از مصرف با مقدار متناسبی تینر روغنی استاندارد (ترجیحا تینر T-731 هاویلوكس) رقیق گردیده و كاملا مخلوط و یكنواخت گردد.

● دمای کاربرد: دمای مناسب محیط و سطح برای اعمال، 35 ـ 5 درجه سانتیگراد بالای صفر می‌باشد. از اعمال رنگ روی سطوح داغ یا سطوح یخ‌زده، و نیز هنگام بارندگی، و رطوبت بسیار زیاد خودداری شود.

● زمان خشک شدن: در دمای 20 درجه سانتیگراد و رطوبت نسبی 55% ، خشك شدن سطحی حدود 1 ساعت و خشك شدن عمقی حدود 24 ساعت.

● بسته بندی: ظروف فلزی یك كیلویی، گالن فلزی 5 كیلویی و سایر طبق سفارش .

● نگهداری: محیط سرپوشیده خشك و خنك (35 ـ 5 درجه سانتیگراد)، دور از تابش خورشید، و دارای تهویه مناسب نگهداری گردد. توصیه می‌شود این محصول ظرف 18 ماه از تاریخ تولید مصرف شود.

● توجه: از دسترس اطفال دور نگهداشته شود. هنگام اعمال در فضای بسته از تهویه مناسب استفاده شود. از شعله دور نگهدارید.